Tot nu toe ingezameld:

 
load ticker

1102513,00

220.568 euro naar goede doelen

Met de hulp van onze klanten is er in 2015 een bedrag van 220.568 euro geschonken aan de lokale goede doelen van het Jan Linders Fonds. Dit bedrag is opgehaald met verschillende activiteiten die door de supermarkten georganiseerd werden in het kader van het Jan Linders Fonds.

Een van de succesvolste activiteiten was de knuffelactie, waarmee klanten konden sparen voor groente en fruit knuffels. De bijdrage van 1 euro ging direct naar het lokale goede doel. Verder werden statiegeldbonnen en oude kleren gedoneerd en stonden supermarkten met Sinterklaas 0,50 cent per verkochte vlaai af.

Jan Linders Roggel heeft samen met het goede doel Project NaoberzorgPunt Roggel een record bedrag opgehaald van maar liefst 20.850,09 euro! Bekijk hier hoeveel geld er per goed doel is opgehaald in 2015.